You are here: Home > Торти > Торт білково кавовий

Торт білково кавовий

Тісто: 12 білків, 400 г цукру, 500 г меленого мигда-лЮі цедра і сік з ‘/2 цитрини, 2 ст. ложки мелених суха­рів.

Крем: кавовий — 300 г вершкового масла, 200 г цукру, 2 жовтки, >/2 склянки настою міцної кави; шо­коладний — 200 г шоколаду, 200 г вершкового мас­ла, 4 жовтки, 100 г цукру, ромова есенція. З білків збити круту піну, поступово додаючи по сто­ловій ложці цукру і цитриновий сік.

Тоді всипати ме­лений мигдаль, сухарі і злегка вимішати. Цю масу поді­лити на три частини і спекти три коржі. Пекти у змаще­ній жиром і посиланій сухарями тортівниці в теплій ду­ховці (150—190 °С) протягом години кожний, щоб кор­жі добре висохли. Охолоджені коржі покропити солод­кою кавою, перекласти поперемінно кавовим і шоколад­ним кремами. Кремом змастити верх і боки торта і об­сипати посіченим мигдалем.

Крем приготувати так:

кавовий — з цукру і настою процідженої міцної кави зварити сироп. Якщо крапля сиропу не розтікається на тарілці, зняти його з вогню-, охолодити і вливати ложкою до розтертого з жовтками масла, старанно вимішуючи, після чого охолодити;

шо­коладний — шоколад зігріти, розтерти з маслом, нукром, вливаючи по жовтку. Розтирати до утворення пухкої маси, додати ромової есенції до смаку.

Leave a Reply