You are here: Home > Косметика > Технологія вирощування часнику

Весняні турботи

Весна — найвідповідальніша пора всіх, хто працює на землі. За 92 весняних дні погода зміниться від заметілей і холоднечі в перші березневі дні до спеки і буяння садів у кінці травня. За цей час городник повинен виростити і висадити розсаду теплолюбних рослин, висіяти насіння всіх культур і уже користуватись плодами своєї праці — збирати редиску, зелень салатів, шпинату, щавлю, різноманітних видів цибулі.

У саду на початку весни ще треба затримувати вологу, обрізувати дерева і кущі, в квітні — травні — милуватись буйністю цвітіння всіх дерев, а після цього поливати, підживлювати, обприскувати, щоб зберегти зав’язь і урожай.

На пасіці потрібно ретельно переглянути сім’ї після зимівлі, укріпити слабкі гнізда, розширити їх і розмножити, готуючись до голов­ного медозбору. В кінці травня може настати пора перших медоносів.

Особливе захоплення викликають перші квітки весни — про­ліски, кущі форзиції, тюльпани, розмаїтість ірисів, катран, півонії, деякі сорти якої зацвітуть уже в травні, їх слід підживити, розпушити землю і зрошувати. Щоб своєчасно виконати всі роботи, треба працювати напружено, використовуючи кожну можливість, кожну вільну хвилину.

Leave a Reply