You are here: Home > Косметика > Технологія вирощування часнику

Підживлення суниць

Навесні внесіть розрахункову дозу азотних добрив — приблизно 500—700 г сечовини на 10 м2. Добрі результати дає підживлення рідкими органічними й міне­ральними добривами перед цвітінням і на початку активного росту пагонів.

З органічних добрив можна взяти коров’як або гноївку (1 : 6), пташиний послід або фекалії, розвести їх водою у співвідношенні 1:91 внести з розрахунку відро на 1 м2 пристовбурного круга.

Якщо немає органічних, розчин мінеральних добрив приготуйте, взявши 10—15 г кальцієвої або калійної селітри на відро води і розподіліть з такого ж розрахунку, як і розчин органічних.

Зразу ж після підживлення грунт замульчуйте. Підживлення бажано поєднувати з зрошенням або прово­дити в дощову погоду.

Слід також практикувати позакореневе підживлення сечовиною. Для цього в 10 л розчину, приготовленого для обприскування проти шкідни­ків і хвороб, додати 5—9 г сечовини. Щоб запобігти опікам листя, обробляйте дерева ввечері або в хмарний день, але не перед дощем.

Про нестачу азоту в грунті свідчить велика кількість жовто-багряного листя на грядках суниць восени. Рано навесні на 10 м2 внесіть по 60—70 г сечовини або 20 г нітрофоски на метр міжрядь суниць.

Tags:

Leave a Reply