You are here: Home > Рибна кулінарія > Рулет з тріски (путасу, мияя, морського окуня) з овочевим гарніром

Рулет з тріски (путасу, мияя, морського окуня) з овочевим гарніром

Підготовлену рибу розбирають на філе без шкіри і кісток. Харчові відходи складають у каструлю, заливають холодною водою, солять і варять не мен­ше 1 год.

М’якоть риби пропускають крізь м’ясо­рубку разом з розм’якшеним у молоці і віджатим черствим пшеничним хлібом, а також з попередньо дрібно нарізаною і злегка обсмаженою ріпчастою цибуЛею.

Фарш заправляють сирим яйцем, манними пупами, сіллю і перцем. Вливають молоко і ста-анно збивають фарш, щоб він став пухким.

На вологу серветку викладають фарш, надають йому форми рулету, обгортають серветкою і пере­в’язують шпагатом. Рулет укладають в каструлю з рибним гарячим бульйоном, варять 1 год і охоло­джують, не виймаючи з відвару.

Рулет перекла­дають на блюдо, нарізають скибочками і прикра­шають скибочками солоних огірків, моркви й буря­ків, а також гілочками зелені петрушки. Окремо по­дають соус-хрін з оцтом.

Рулет можна готувати з фаршем із цибулі та пасти «Океан», запікати на змащеному жиром ли­сті, як зазначено в наступному рецепті.

Риба — 800. Для відвару: корені петрушки і се­лери — по 40, ріпчаста цибуля — 60, перець горош­ком, лавровий лист, сіль — за смаком. Для котлет­ної маси: білий хліб— 180, манні крупи — ЗО, ріп­часта цибуля — 60, сіль, спеції. Для гарніру: буря­ки— 150, морква — 150, солоні огірки—100, зе­лень, сіль — за смаком.

Leave a Reply