You are here: Home > Косметика > Технологія вирощування часнику

Кулінарно-технологічні особливості минтая та наваги

Минтай. М’ясо минтая на смак гірше, ніж м’я­со тріски, але ікра його дуже смачна, а печінка минтая (56% жиру) значно багатша на вітаміни А і О, ніж печінка тріски.

З минтая можна приготува­ти відмінні в’ялені й копчені продукти. Рекомендує­ться розморожувати лише на повітрі. Можна варити, припускати, смажити основним способом і у фри­тюрі, запікати.

Краще використовувати для приго­тування холодних і других гарячих страв і відпу­скати їх з висококалорійними яєчно-масляними соу-18 сами.

Навага. М’ясо біломорської наваги ніжніше, со­ковитіше й ароматніше, ніж тихоокеанської. Особ­ливо смачна навага, смажена у фритюрі. Рекомен­дується розбирати в мороженому вигляді без від­тавання. В процесі розбирання зрізають нижню щелепу з частиною черевця.

Через отвір, що утво­рився, рибу потрошать і промивають. Ікру та мо­лочко залишають у черевній порожнині. Навага буде смачнішою, якщо під час розбирання з неї зняти шкіру. Для цього вздовж спинки роблять надріз, а потім, прихопивши шкіру пальцями, ви­даляють її, знімаючи від голови.

Щоб пальці при цьому не ковзали, їх умочають у сіль. Біломорську навагу смажать цілком з головою, а тихоокеан­ську — нарізають кусками.

Нігриту розморожують на повітрі до температу­ри в товщі м’яса до —ГС. Рекомендується пла­стувати на філе з шкірою і реберними кістками, з шкірою без кісток, без шкіри і кісток залежно від кулінарного використання.

М’ясо нітрити дуже смачне, ароматне, красивого білого кольору і при­ємної щільної консистенції. Використовують для приготування широкого асортименту страв. Ця ри­ба є цінною баликовою сировиною. Можна смажи­ти, варити, запікати. Особливо смачна в припуще­ному вигляді.

Tags:

Leave a Reply