You are here: Home > Рецепти страв > Заливне з рибного дріб’язку і тріски

Заливне з рибного дріб’язку і тріски

Рибу тріскових порід ріжуть на порціонні куски без шкіри і кісток. Підготовляють рибний дріб’язок, укладають його у каструлю, додають харчові від­ходи тріскових риб, ріпчасту цибулю, корені, сіль і спеції.

Заливають холодною водою, ставлять на во­гонь, доводять до кипіння, знімають піну і варять 1,5 год на малому вогні. Відвар проціджують, до­водять до кипіння, кладуть у нього порціонні куски риби і додають мелений червоний перець (папри­ку).

Зменшують вогонь. Через 25 хв знімають з вог­ню. Зварені куски риби обережно перекладають на блюдо, а відвар знову проціджують і, якщо його забагато, випарюють до необхідної кількості й охо­лоджують до кімнатної температури. Куски відвар­ної риби прикрашають кружальцями круто ?вар& них яєць, смужками маринованого червоного перцю і кружальцями лимона без насіння.

Заливають дво­ма заходами відваром і охолоджують. Окремо подають хрін з оцтом. Якщо заливне готують з рибного філе, то наприкінці ва­ріння в проціджений бульйон додають 1,5 чайної ложечки попередньо замоченого у воді желатину і підігрівають до повного розчинення.

Риба — 500, рибний дріб’язок — 600, ріпчаста цибуля — 100, морква — 80, петрушка — 40, яйця — 2, маринований червоний перець — 50, лимон—Чг, мелений червоний перець — 5, сіль — за смаком.

Tags:

Leave a Reply