You are here: Home > Рецепти страв > Готування капусти провансаль

Готування капусти провансаль

Капусту провансаль готують з квашеної цілими головками пізньої капусти з додаванням маринованих і свіжих ягід, мочених яблук, рослинної олії, цукру і ягідного маринаду.

Головки квашеної капусти очищають від почорнілого листя, видаляють з них качани і нарізують кусочками розміром 2×2 сантиметри.

У подрібнену капусту додають клюкву або брусницю, попе­реду відсортовані і промиті у чистій воді, а також маринований виноград, сливи або вишні, мочені яблука, нарізані кусочками.

Підготовлену і відважену за рецептурою капусту, плоди і ягоди змішують, поливаючи суміш гірчицею, розтертою з рослин­ною олією. В цю суміш додають цукор і маринадну заливку з ма­ринованих плодів, профільтрувавши її через полотно. Всю масу обережно перемішують дерев’яною лопаткою.

Для одержання 1 кілограма капусти провансаль треба взяти нарізаної капусти 600 грамів, рослинної олії 80 грамів, цукру 70 грамів, сухої гірчиці 1 грам, клюкви або брусниці, маринованих слив або вишень, маринованого винограду, мочених яблук і мари­надної заливки по 50 грамів.

Тривалого зберігання капуста провансаль не витримує. Через це зберігають її в прохолодному приміщенні не більше 3 діб.

Tags:

Leave a Reply