You are here: Home > Народна медицина > Як запобігти виникненню жіночих хвороб

Як запобігти виникненню жіночих хвороб

Захворювання статевих органів завдають багато страждань жінкам і ведуть часто-густо до тривалої втрати працездатності. Однією з ознак нездужання, що починається, можуть бути виділен­ня — білі. Ось чому в усіх випадках з’явлення білів жінка кожно­го віку повинна показатися лікареві,

Причин запалення матки та її придатків (яєчників, труб) ба­гато. Тільки в медичному закладі можуть встановити дійсну при­чину захворювання і призначити правильне лікування.

Акуратно треба виконувати рекомендації лікаря, доводити лікування до кін­ця, тому що недолікований запальний процес стає хронічним і мо­же тривати роками.

Запобігти виникненню жіночих хвороб не так уже важко, коли жінка або дівчина стежить за своїм здоров’ям, виконує гігієнічні настанови. Часто успіх залежить від дрібниць, до дотри­мання яких треба себе привчити. В будь-яких умовах, наприклад, неважко підмитись кип’яченою, а не сирою водою, не користуватись спільною постіллю, рушником, мочалкою.

Культурна жінка не надіне куплену в магазині білизну, поки її не випере або не відпра­сує гарячим утюгом, не стане носити дуже вузькі труси або трико, ,в бані не сяде на лавку, перш ніж добре не вимиє її з милом і не обіллє окропом, не стане купатися в брудному басейні, ставку і т. д.

Tags:

Leave a Reply