You are here: Home > Народна медицина > Як позбутися імпотенції

Як позбутися імпотенції

Це хвороба, про яку в нас багато років не прийнято було говорити. А тим часом вона впливала і на міцність сім’ї, і на відтворення потомства.

Скільки сліз було пролито через те, що чоло­вік і дружина не задовольняли один одного у сексуаль­ному плані. А тим часом у народній медицині є дуже ба­гато рецептів, які допомагають позбутися цієї неприєм­ної хвороби.

Взяти аїр, аралію, барвінок, лопатину (жовта водяна лілія), подрібнити, засипати у 250 г горілки,   варити на малому вогні кілька хвилин. Пити по 8 крапель двічі на день.

Корінь жовтої водяної лілії. Добре подрібнити його. шу столову ложку залити склянкою окропу, пити   по дній столовій ложці тричі на день. Заячий горох або еспарцет. Можна саму рослину чи корінь заварювати і пити по 50 г тричі на день при статевій слабкості у чоловіків.

Женьшень — по 15 крапель три рази на день протягом одного місяця.

Золотий корінь — по   20—30 крапель при клімаксах неврозах у жінок протягом місяця тричі на день,  або зозулиці. Заварюється так:   одна ложка на склянку води, п’ється по 1 чайній ложці тричі на день.

Листя клена. Настій його робиться як звичайно. П’єть­ся по одній столовій ложці тричі на день, посилює стате­ву здатність чоловіків.

Коноплі. Заварюються, як ми вже говорили вище. Ви­пивається одна склянка настою на день.

Морква. Сік її по 50 г п’ється тричі на день протягом місяця, повністю ліквідовує статеве безсилля.

М’ята. Настій п’ється протягом місяця.

Овес або жито. Настій усього стебла разом з коренем і колоском п’ється два місяці.

Пастернак. Його коренеплоди змішуються з цукром, вживаються двічі або й тричі на день, надзвичайно збу­джують статеву функцію.

Leave a Reply