You are here: Home > Народна медицина > Рецепти проти алкоголізму

Рецепти проти алкоголізму

Від цієї страшної хвороби народна медицина пропонує ряд засобів.

Гнойовик чорнильний (гриб). Мікроскопічна його до­бавка до їжі або до питва викликає блювоту і повну від­разу до горілки.

Золототисячник. Чотири столові ложки його залити однією склянкою води. Пити по 1 столовій ложці.

Копитняк. 5 г подрібненої рослини заливаються 200 г окропу, 100 г горілки. П’ються по столовій ложці тричі на день протягом п’яти днів.

Півонія вузьколиста. Настій її, який п’ється по столо­вій ложці тричі на день, також виробляє повну відразу до спиртного.

Плазун (баранець). Через чотири дні після вживання алкоголю його дають випити на порожній шлунок увече­рі. Заварюється він як звичайна трава, п’ється по 100 г. Через 15 хв після вживання цієї порції людині дають по­нюхати горілку.

Ще через кілька хвилин починається блювання. Воно може повторюватися до п’яти разів. Це лікування можна через кілька днів повторити. Повна від­раза до горілки настає через 5—7 днів.

А ось і шостий рецепт. Береться один корінь любист­ку, шість лаврових листочків на півлітра горілки. Нас­тоюється 14 днів у темному місці. Потім треба випити склянку настою. Повністю очищується шлунково-кишко­вий тракт. Настає відраза до горілки.

Tags:

Leave a Reply