You are here: Home > Косметика > Технологія вирощування часнику

Жінкам, яким минуло 45

Мистецтво мати гарний вигляд необхідно засвоїти змолоду. Догляд за обличчям і тілом у двадцятирічному віці позначається у п’ятдесят, шістдесят і навіть сімдесят років. Завдяки такому догляду шістдесятирічна жінка може мати вигляд п’ятдесяти- чи навіть сорокарічної.

На жаль, досить часто буває навпаки. Хотілось би приховати роки, але їх видають і зістаріле, зморщене обличчя, і роздобріла статура. Ось чому про подовження молодості треба думати завчасно.

Вже в 25 років на обличчі з’являються невеликі зморшки. Вони майже не помітні й на них звичайно не звертають уваги. Деякі дівчата говорять, що вони надають обличчю особливої чарівності.

Але минає деякий час, і в один сумний день дзеркало говорить неприємно враженій жінці, що її обличчя сильно постаріло.

Сорокарічна жінка повинна знати, що шкіра у неї вже не така пружна й еластична, як раніше. З цього віку не слід шкодувати грошей на високоякісні косметичні препарати. Для вашої шкіри, яка вже почала висихати, нині потрібні поживні, багаті на гормони креми. Якщо ви помітили, що вибраний крем добре допомагає, не поспішайте заміняти його іншим. Але й постійно кори­стуватися лише одним видом крему не рекомендується, оскільки шкіра, звикнувши, не буде реагувати на нього належним чином.

Місця навколо очей змащуйте спе­ціальним кремом проти зморщок. Подумайте й над тим, який крем вам потрібний, щоб запобігти утворенню складок на шиї. Рекомендується раз на тиждень відві­дувати косметичний салон, де вам зроблять маску і масаж. Косметичні маски можна робити і самим у домашніх умовах .

Залежно від стану шкіри обличчя необхідно грунтовно і періодично очищати її за допомогою парової ванни.

Крім того, потрібно своєчасно видаляти з обличчя зайву «рослинність».

Жінці зрілого віку слід ретельно слідкувати за фігурою і регулярно, хоча б раз на місяць, зважуватись. Не можна допускати, щоб з віком маса тіла збільшувалась. Іноді жінка не повнішає, але в неї змінюється окружність грудей і стегон.

Підтримувати попередню масу і пропорційність фігури допомагають рух, гімнастика, масаж тіла і регулярний здоровий режим харчування, в якому немає місця переїданню. Дієта для схуднення не рекомендується, оскільки рано чи пізно вона негативно позначиться на здоров’ї.

Якщо ви помітили, що на обличчі та руках у вас з’явились коричнюваті плями, використовуйте колагено­вий крем — для жирної, сухої чи нормальної шкіри. Речовини, які входять до його складу, допоможуть вам ці плями освітлити і зробити непомітними.

Якщо такі плями виступають від загару, до цього вдаються відразу ж, коли настане літо. Крім всього іншого, колагеновий крем добре підживлює шкіру і розрівнює зморшки.

Якщо ви твердо вирішили «не сивіти», не чекайте, поки півголови у вас стане білою. Пофарбуйте волосся у натуральний колір: коли питома вага сивого волосся невелика, набагато легше зробити так, щоб фарба була непомітною. У цьому віці не рекомендується фарбувати волосся у колір воронячого крила.

Він загострює риси обличчя. Звичайно, бувають і винятки. Так, у жінок з білою, гладенькою шкірою і моложавим обличчям, незважаючи на вік, контраст білого і чорного може виявитися дуже вдалим.

Після 45 років жінці не слід відмовлятись від декора­тивної косметики, але застосовувати її слід дуже обереж­но, можливо, змінити гаму використовуваних вами до цих пір тонів.

Вдень рекомендуються пастельні тони, які, очевидно, будуть добре поєднуватися із спокійнішими тонами вашого одягу. Щоб замаскувати різні вади шкіри, рідку пудру допускається наносити товстішим шаром, але, зрозуміло, не набагато більше, ніж раніше. Краще зупинити свій вибір на бежевому тоні.

Тіні для повік зовсім не забороняються, але й тут доводиться мати на увазі те, що очі в цьому віці злегка запали і шкіра під ними потемніла. Отже, тіні повинні бути лише світлими і ні в якому разі не коричневими чи темно-коричневими, інакше очі будуть здаватись більш запалими. Темні тіні використовують лише для маску­вання в’ялої та припухлої шкіри між повікою і бровою.

Оскільки вії з віком вигоряють і стають тоншими, їх підфарбовують тушшю. Але не робіть брови занадто темними. Це надасть погляду неприємної гостроти і приховає красу очей.

Губна помада може бути пастельною чи живішого кольору. Якщо ви застосовуєте рум’яна, дивіться, щоб там, де їх наносять, не було різких переходів.

Використовуйте будь-яку пудру нейтральних тонів, крім компактної. З роками шкіра перестає блищати, тому призначення пудри в цей час — підрівняти і пом’якшити колір обличчя. Зверніть серйозну увагу на руки. Вони найбільше свідчать про вік.

Цьому, звичайно, сприяла і домашня праця. Змащуйте їх регулярно кремом для рук чи сумішшю гліцерину з лимонним соком. Акуратно оформляйте нігті і покривайте їх не дуже темним лаком.

Ввечері можна дозволити собі більш сміливий грим, залежно від бажання. При штучному освітленні він не буде здаватись дуже яскравим і ви матимете такий же гарний вигляд, як і вдень.

По суті, ви вступили у той вік, коли можете яскравіше проявити свою жіночність.

Не дозволяйте собі навіть найменшої недбалості у ставленні до своєї зовнішності. І вдома ви повинні мати такий вигляд, ніби зібрались виходити. Щоб подобатись іншим, потрібно подобатись і самій собі.

І в будні, і в свята ваше обличчя повинне бути доглянутим. Намагайтесь завжди мати святковий вигляд, адже, зрештою, свято — це звичайний день, а звичайний день легко може стати святом. До краси слід прагнути кожного дня, все життя.

Tags:

Leave a Reply