You are here: Home > Косметика > Зачіска на весілля

Зачіска на весілля

Весілля — одна із найзнаменніших подій у житті. Весільну сукню молодої переважно шиють з пишної дорогої тканини і нерідко — довгу. Фактура тканини і фасон сукні зобов’язують ретельно продумати зачіску. Єдине, що може обмежувати при її виборі,— фата.

Вона потребує нескладних, але витончених ліній, а головне — з фатою зачіска не може бути високою, оскільки це порушить пропорції фігури. Якщо ж ви не одягаєте фату, можна зробити складнішу зачіску, прикрасивши волосся живими чи штучними квітами, блискітками, діадемою та ін.

Проте всі ці зачіски не повинні бути надто екстрава­гантними, їх призначення — лише доповнювати костюм, а не навпаки.

Зачіска з довгого волосся. Коротка стрижка нині дуже популярна. Проте ще немало жінок, які віддають перевагу довгому волоссю, вважаючи, що саме воно прикрашає їх і надає особливої жіночності. Важко з цим сперечатись, але не можна відкидати й індиві­дуальність.

Довге, рівно зачесане волосся мало кому пасує, а жінок середнього віку воно звичайно старить. Гладеньку зачіску можуть носити жінки з гарним овалом і класичними рисами обличчя.

Коли гладенько зачесане волосся не до лиця, а з довгим розлучатись не хочеться, можна зістригти його до плечей, тоді вам легко буде зібрати волосся у будь-якої форми сучасний вузол. Більше того, якщо у вас пряме й не дуже густе волосся, ви можете зробити хімічну завивку, накрутити його на бігуді, і вибір зачіски стане для вас таким широким, як і для жінок з коротким волоссям.

Довге волосся приваблює деяких жінок тим, що його нібито завжди легко і просто причісувати. Звичайно, щоб гладенько закрутити і зачесати волосся на потилиці у вузол, закріпивши шпильками, часу потрібно небагато. Але не всім вдається укласти волосся ззаду в гарний вузол, особливо якщо укладати його високо, відкриваючи всю потилицю, де волосся росте по-різному, іноді й негарно.

Тому піднімаючи волосся, пам’ятайте про потилицю. Можливо, вам краще укладати вузол низько .

Та хоч би якою була зачіска з довгого волосся, вона повинна мати сучасний силует.

Пропонуємо кілька зачісок  з довгого волосся.

1.              Натупіруйте   волосся   і   гладенько   зачешіть   його щіткою назад. Верхні пасма волосся на рівні вух зв’яжіть на  потилиці  резинкою.  Нижні  пасма  підніміть  угору  і, підвернувши   їх   кінці   за  резинку,   закріпіть   волосся   у вигляді петлі.

2.           Зачешіть   волосся   щіткою   на   один   бік,    злегка натупіруйте  його  і   розділіть  на  три  пасма.   Заплетіть косу  на  третину довжини,   Згорніть її  у  міцний  вузол і закріпіть короткими шпильками.  Щоб вузол тримався з   одного   боку,   зв’яжіть   волосся   косицею   з   штучного волосся.   Пасма   на  скронях   накрутіть  на  дрібні  бігуді.

3.         Зробіть проділ посередині і зачешіть щіткою злегка натупіроване    волосся    назад    за    вуха.    Зв’яжіть    його резинкою на потилиці і  розділіть на два товстих і одне трнке   пасма.   Обидва   бокові   (товсті)   пасма   згорніть   у щільні   рулики   на   потилиці   й   закріпіть   шпильками   з внутрішнього    боку.

Тонке    пасмо,     що    залишилося, закріпіть так,  щоб сховати шпильки й резинку;  ще раз ретельно зачешіть волосся   Почніть з прямого проділу. Потім пасмо за пасмом натупіруйте    волосся    і    щіткою    зачешіть    його    назад.

У будь-яку пору року неприбране волосся можна сховати під шапкою чи хусткою, влітку ж голова відкрита, а вітер, спека, дощ не сприяють збереженню зачіски. Тому влітку найзручніша коротка стрижка. Перед відпусткою волосся краще коротко постригти, але при цьому не слід забувати про особливості свого обличчя і не вдаватись до крайнощів.

Tags:

Leave a Reply