You are here: Home > Косметика > Які зачіски модні

Які зачіски модні

Які зачіски модні? Мабуть, кожній жінці хочеться дістати чітку відпо­відь на це запитання. Нова мода надзвичайно різноманітна. Вона пропонує безліч варіантів зачісок. Але вмійте обрати саме ту, яка найбільше личить вам і підкреслює найхарактерніші риси вашої вроди.

Для зачісок модне во­лосся будь-якої довжини: від найкоротшого до найдовшого, зокрема пряме, що спадає на щоки, густий чубчик, який закриває лоб, коротка стрижка, туга коса, скручена у красивий вузол, «хвости», закріплені на різній висоті.

А що вже вийшло з моди? Перш за все начіс, який надавав голові не­властивих їй форм і розмірів.

Чи сприяє начіс росту і зміцненню волосся? Точка зору лікарів-косметологів на це питання цілком відверта і категорична:

— Розчісуючи пасма від кіпців до коренів енергійними короткими ру­хами, ми руйнуємо природну захисну оболонку волосся. А далі, як наслі­док,— порушення нормального фізіологічного стану: стоншення і поступова атрофія волосся.

Начіс може зіпсувати волосся на довгі роки.

Погано, коли жінка, намагаючись якнайдовше зберегти зроблену у пе­рукарні зачіску, не розчісується по кілька днів. Добре підстриженому та майстерно укладеному волоссю розчісування не зашкодить, а навпаки, зро­бить його пухнастішим.

Від багатьох доводиться чути, що волосся у них випадає, січеться. При­чин цього багато. Ріст волосся залежить від загального стану організму, стану нервової системи, перенесених загальних та інфекційних захворювань, режиму і калорійності харчування (при нестачі вітамінів ріст затримує­ться) .

Tags:

Leave a Reply