You are here: Home > Косметика > Як вибрати красиву зачіску

Як вибрати красиву зачіску

Ніхто не стане заперечувати, що волосся є окрасою жінки.

Яку б красиву зачіску ви не носили, врешті-решт вона набридне. Саме тому час від часу її слід змінювати. Нову модну зачіску треба старанно продумувати, знаходячи деталі, які б відповідали особливостям вашого об­личчя, фігури, віку, роду занять.

Зачіска може надати обличчю серйозного чи легковажного виразу, зро­бити жінку молодшою чи старішою, згладити вади і різкість одних рис обличчя, відтінити і виявити привабливість інших. Одна й та ж зачіска може прикрасити одну людину і спотворити іншу.

Завжди модні коси. Що може бути красивішим за густе довге волосся, старанно укладене і заплетене? В урочистих випадках не обов’язково заплі­тати косу, волосся можна укласти класичним вузлом.

Негусте волосся краще підстригти і зробити скромну приємну зачіску, яка личитимє вам.

Якщо у вас пряме, жорстке, «неслухняне» волосся, радимо зробити перманент або хімічну завивку. Дрібних кучерів — «баранців», що давно вийшли з моди, можна уникнути, якщо підстригтися після перманенту.

Часто невеликі на зріст жінки укладають волосся високо й пишно, щоб здаватися вищими. Але така зачіска лише підкреслить маленький зріст, а дрібні риси обличчя зробить зовсім незначними.

Високій жінці з широкими плечима не слід зачісуватись гладко — її голова здаватиметься занадто маленькою.

Повній жінці краще носити високу, але не пишну зачіску. Якщо об­личчя кругле і вилицювате, можна начесати волосся на потилиці, забравши його зі скронь і залишивши вуха й шию відкритими. Трохи начісують во­лосся і в тому випадку, коли голова ніби приплюснута зверху.

Подовжене обличчя виглядає краще, якщо вуха прикрити волоссям а проділ зробити посередині або трохи збоку.

Якщо є необхідність зорово зробити шию коротшою, зачіска має бути низькою, вузлом спускатися донизу.

Короткі пишні завитки на скронях добре маскують вузьке чоло і пов­ні щоки.

Чубчик дає змогу врівноважити пропорції обличчя. До подовженого вузького обличчя личать прямі чубчики. Добре прикрити чубчиком надто високе чоло.

Tags:

Leave a Reply