You are here: Home > Косметика > Як приховати сивину

Як приховати сивину

Деякі жінки засмучуються, помітивши сивину на скронях, а коли голова стає зовсім «срібною», поспішають якнайшвидше пофарбувати волосся. А втім, сиве волосся інколи виглядав дуже ефектно, особливо якщо при споліскуванні трохи підсинити його звичайною синькою.

Причиною посивіння не завжди бувають роки. Деякі люди сивіють лише у глибокій старості, інші зовсім не сивіють. А є такі, у яких волосся починає сивіти ще замолоду.

Передчасне посивіння волосся може бути викликане відсутністю або зменшенням вмісту в крові кобальту, який е складовою частиною волося­ного пігменту. Процес посивіння можна сповільнити, приймаючи кобальт разом з їжею або втираючи у шкіру голови багату на кобальт соєву олію;, рекомендується частіше й більше споживати стручкової квасолі, бо вона містить значну кількість цього елементу.

Щоб запобігти передчасному старінню волосся, треба звернути увагу на загальне зміцнення організму, особливо нервової системи. Крім того, необ­хідно правильно доглядати волосся. Не можна його викручувати після миття голови, пересушувати, рвати при розчісуванні.

Від цього волосся тоншає і мертвів, стан ламким, тьмяніє і, безумовно, раніше сивів. Погано впливає також часте гаряче сушіння волосся у перукарні.

А тому робити зачіску треба не частіше одного разу на 10 днів. Велике значення має загальний режим. Постійне хвилювання, порушення режиму харчування, безсоння, а також зловживання алкоголем, куріння викликають посивіння.

Як же приховати сивину, якщо зона уже є? Найчастіше вдаються до фарбування Рекомендується користуватися фарбами рослинного походжен­ня, наприклад, настоєм ромашки або відваром лушпиння цибулі. Вони не­шкідливі.

Добро користуватися хною та басмою. Хна не тільки фарбує, а й лікує. Вона укріплює волосся, сприяє його росту. Помийте голову, висушіть, потім нанесіть на шкіру гарячу кашку з хни.

Голову зав’яжіть поліетиленовою косинкою, покладіть шар вати, а зверху обмотайте рушником. Через 10— 15 хвилин змийте хну водою без мила. Цю процедуру повторюйте одип-два рази на тиждень протягом місяця. Під час лікування мийте голову з милом не частіше одного разу па 10 днів.

Tags:

Leave a Reply