You are here: Home > Косметика > Як доглядати за волоссям

Як доглядати за волоссям

Найбільше шкоди волоссю завдають надто сильні сонячні промені та вітер. Якщо волосся стало сухим і кінці його січуться, перед миттям на 20— ЗО хвилин обгорніть голову рушником, змоченим у гарячій воді, щоб роз­крились пори.

Кінчиками пальців увітріть у шкіру столову ложку підігрітої олії, знов на півгодини зав’яжіть голову, а потім вішийте з милом. Повто­рюйте цю процедуру щотижня, поки волосся не вилікується.

Не лягайте спати з мокрою головою: це шкідливо для волосся і може призвести до простуди.

Не сушіть волосся біля гарячої плити — воно стане сухим, ламким, по­січеться. Злегка пересушене волосся можна змазати невеликого кількістю рицини або її спиртового розчину. Тоді воно набуде приємного блиску і еластичності. Добре в цьому випадку користуватися також брильянтином.

В якому віці починають стригти волосся? Думка, що у грудному віці дітей не треба підстригати, помилкова. Перш за все «пушкове» волосся слабке, ламке, його недоцільно зберігати. Не варто зачісувати малят проти природного напрямку росту волосся. Хлопчикам та дівчаткам найкраще но­сити чубчики.

Не радимо протягом кількох років робити проділ па одному місці: волосся тут стане рідким.

Туго заплітати коси і пов’язувати їх бантами, носити такі зачіски, які сильно відтягують волосся на скронях, не слід: це шкідливо відбиває­ться на волоссі, порушує його живлеїшя.

Часто запитують: що краще — стрижка ножицями чи під бритву?

Підстрижені ножицями кінці волосин, як правило, нерівні. Від цього через кілька тижнів після стрижки на них з’являються відгалуження, во­лосся починає сіктися. Сприятливіша для волосся стрижка під бритву.

Tags:

Leave a Reply