You are here: Home > Косметика > Як доглядати себе

Як доглядати себе

У наш час поняття про красу пов’язують з фізичним здоров’ям і внутрішньою культурою жінки.

Розумне і систематичне піклування жінки про обличчя і тіло, правильне розуміння тісного зв’язку зовнішнього вигляду із загальним здоров’ям, а також своєчасне і регулярне застосування засобів і прийомів лікувальної косметики допомагають зберігати красу.

Використання декоративної косметики не може бути самоціллю. Особливо нею захоплюються молоді дівчата, які надміру користуються гримом, хоч найпривабливіша краса — це молодість. Адже найпривабливішою є здорова й еластична шкіра, білосніжні зуби, блискуче, чисте, причесане волосся і треноване тіло. Немало жінок, заклопотаних вирішенням проблем повсякденного життя, взагалі махнули на себе рукою. Це неправильно. Адже неохайний вигляд підсвідоме впливає і на самопочуття жінки.

Звичайно, слідкувати за собою треба систематично. Слід запам’ятати, що запобігати хворобам і вадам шкіри значно легше, ніж їх лікувати і усувати. У кожному віці, як і в кожній порі року, є своя краса. Тому жінка завжди може і повинна бути гарною. Шкіра, волосся, очі і постать залишаться привабливими, якщо ви регулярно приділитимете їм належну увагу. Виділіть для догляду за собою 5 – 10 хв вранці перед роботою і стільки ж увечері. Поступово це стане корисною звичкою.

Перш ніж розпочати догляд за шкірою обличчя і тіла, уважно вивчіть свою зовнішність. Для цього подивіться на своє обличчя і постать у дзеркало очима сторонньої, критично настроєної людини. Особливу увагу зверніть на риси і вираз обличчя, стан шкіри, правильність постави, а також на те, як ви одягнені й причесані.

Завжди треба пам’ятати про тісний взаємозв’язок зовнішнього вигляду і особливо стану шкіри з усім організмом, з нормальною роботою внутрішніх органів, нервової та ендокринної систем. Краса людини і здо­ров’я — невіддільні!

Tags: ,

Leave a Reply