You are here: Home > Косметика > Технологія вирощування часнику

Хімічна завивка

У більшості жінок волосся пряме, яке укладати складно. А для доброї, практичної зачіски завивка потрібна як основа. Тривалий час такою основою був перманент. В останні роки міцно утвердилась хімічна завивка.

Хімічна завивка має ряд переваг перед перманентом. По-перше, волосся не піддають механічному нагріванню, по-друге, пасма можна завити до самого кореня і, по-третє, завивку роблять і на довгому волоссі.

Основною позитивною якістю хімічної завивки є відмінний завиток, який зберігає еластичність і природний блиск на фарбо­ваному волоссі.

Якщо волосся пряме і рідке, то регулярна хімічна завивка просто необхідна. Вона створює прекрасну основу для будь-якої зачіски. Різний діаметр паличок, на які накручують волосся, дає змогу зробити потрібний завиток.

Робити завивку необхідно 3-4 рази на рік, оскільки при короткій стрижці за кілька місяців основний завиток зістригається і зачіска зберігається погано.

Хімічній завивці притаманні ще деякі позитивні якості: вона спрямлює волосся з дрібними завитками, які часто завдають жінкам немало турбот, волосся після хімічної завивки добре росте й не січеться, а зачіска довго тримається і має природний вигляд.

До вибору повсякденної зачіски слід поставитись дуже серйозно, адже, на відміну від вечірньої, вона не розрахована на ефект; основні її якості — простота, зручність, практичність. Таку зачіску завжди легко відновити чи поправити. Незважаючи на одноманітність ліній, вона повинна бути окрасою протягом всього дня.

Часто жінки скаржаться на те, що зачіска тримається не більше кількох годин чи 1-2 днів, звинувачуючи в цьому майстра. Але ж не достатньо зробити зачіску, треба вміти зберегти її. І тут усе залежить від вас.

Якщо ви відвідали перукарню в осінній чи зимовий період, то не слід зразу надівати щільний головний убір, оскільки це обов’язково зімне волосся і порушить лінії зачіски. Краще пов’язати голову вовняною хусткою, а на ніч надіти сітку для волосся.

Приймаючи душ чи ванну, не забувайте про поліетиленовий берет. При пранні також треба пов’язувати голову хусточкою, щоб запобігти впливу вологого повітря на волосся. Виходячи з дому, не забувайте про можливі дощ та сильний вітер.

У жінок зачіска завершує сучасний ансамбль і тому повинна гармоніювати з ним. Звичайно, нові форми і лінії сукні змушують вносити зміни у повсякденну зачіску. Основні вимоги, що ставляться до зачіски на кожний день, такі: чи пасує вона до вашого обличчя, чи модна, зручна, практична, чи можна зробити її в домашніх умовах.

Форма, силует повсякденної зачіски повинні відповідати вашому одягу. Ідеальною основою для такої зачіски є коротка стрижка — зручна, сучасна, що влаштовує більшість жінок.

Не кожна жінка має можливість щотижня відвідувати перукарню, але причесаною вона повинна бути завжди. Просту зачіску слід навчитись робити власноручно.

Для цього необхідно мати бігуді, два гребінці (один з рідкими зубцями для розчісування, другий з «хвостиком» — для накручування, щоб легко було відокремлювати пасма), щітку і фен для сушіння волосся.

Слід знати, що бігуді, незалежно від довжини і густоти волосся, повинно бути не менше 20 — 25 штук. Для м’яких ліній необхідні пластмасові бігуді, так звані «їжачки», їх добре застосовувати при накручуванні чубчика і волосся на скронях.

Перш ніж накручувати волосся на бігуді, треба вимити голову шампунем. Щоб зачіска краще трималась, вологе волосся слід трохи змочити пивом, лимонним соком чи рідиною для укладання волосся, а потім надати йому потрібного напрямку.

Діаметр бігуді залежить від характеру зачіски, густоти і фактури волосся. Наприклад, для чубчиків краще застосовувати бігуді більшого діаметра, а для короткого волосся на потилиці — найтонші.

Бігуді більшого діамет­ра необхідні для густого волосся, а також для створення гладеньких ліній. Пишніші зачіски і тонке волосся потребують бігуді меншого діаметра. Коли стрижка коротка, з плавними лініями на скронях і потилиці, можна використовувати металеві затискачі.

Tags:

Leave a Reply