You are here: Home > Косметика > Вечірня зачіска

Вечірня зачіска

Вечірня зачіска, як правило, утворюється із склад­нішими лініями, допускаються різноманітні прикраси. Роблять її на один день, і елемент практичності цього разу повністю виключається. Наступного дня волосся слід розчесати і надати йому простішої повсякденної форми.

Якщо ж ви з’явитесь на роботі у буденній сукні з екстравагантною зачіскою, то мимоволі, не бажаючи того, опинитесь у центрі загальної уваги, оскільки буде порушене найголовніше у вашому вигляді — єдність стилю.

Вечірню зачіску роблять йдучи до театру, на концерт, новорічний бал, весілля. Хочеться нагадати, що єдиної вечірньої зачіски немає. Все залежить від характеру майбутнього вечора.Якщо ви йдете до театру чи на концерт, а це часто буває після роботи, то зачіска повинна бути не дуже складною і прикрашати її не слід. Але ось ви готуєтесь до зустрічі Нового року чи до бенкету. У цьому випадку допускається складна зачіска з найрізноманітнішими прикрасами, доповненнями з волосся — шиньйонами, локонами.

Хочеться зазначити, що молодим дівчатам не потрібні громіздкі башти з волосся.   Юне обличчя і струнка постать губляться під громаддям важкої зачіски.

Ніщо за своєю вишуканістю, сучасністю і простотою не може бути краще коротко постриженої та гарно укладеної голівки. Якщо ви маєте довге волосся, зберіть його вузлом на потилиці, переплетіть ниткою перлів чи прикрасьте стрічкою, квітами.

Tags:

Leave a Reply