You are here: Home > Косметика > Технологія вирощування часнику

Схема гігієнічного масажу

Перший рух. Погладжування в напрямку передньої лицьової вени і кровоносних судин шиї. Цей рух виконують подушечками великих пальців, які розміщують між бровами.

Злегка натискуючи, ковзають пальцями по бокових поверхнях носа вниз і в боки у напрямку до краю нижньої щелепи. Від кута нижньої щелепи долонним боком зімкнутих пальців (за винятком велико­го) роблять легке погладжування бічних поверхонь шиї зверху вниз.

Одночасне погладжування шиї з обох боків призводить до посиленого відтоку крові з судин. Проте дуже енергійне погладжування може спричинити запаморочення!

Другий рух. Погладжування передньої поверхні шиї. Виконують широким штрихом зімкнутими пальцями знизу вгору — в напрямку волокон підшкірного м’яза шиї. Коли кінці пальців досягають краю нижньої щелепи, продовжують погладжування від її краю до мочки вуха, під якою кінцями пальців роблять легке надавлювання.

Цей прийом повторюють 3-4 рази. При погладжуванні передньої поверхні шиї слід пам’ятати про щитовидну  залозу.   Не   слід   також   натискати   на   трахею це спричинить неприємні відчуття та кашель.

Третій рух. Погладжування шкіри обличчя за напрям­ками шкірних ліній.

Погладжують шкіру обличчя від середньої лінії до вух у трьох напрямках

Перший напрямок — від верхньої губи і підборіддя. Пальці розміщують так, щоб вони заходили за середню лінію, причому вказівні розташовують на верхній губі, середні — у ямці підборіддя, четвертий і п’ятий — під підборіддям.

Другий напрямок — від спинки носа до щік. Цей рух виконують на носі кінчиками трьох пальців (без великого пальця і мізинця), а на щоках — долонними поверхнями чотирьох пальців (без великого). Закінчують погладжування у цьому напрямку, натискають пальцями на навколовушну ділянку.

Третій напрямок — від спинки носа по краю колового м’яза ока до скроневої ямки. Погладжування у цій області закінчують легкою вібрацією у скроневій ямці.

Погладжування шкіри обличчя  виконують  4 рази.

На завершення масажують шию, для цього застосовують перший та другий рухи. Масаж голови триває 10 – 15 хв. На курс 15 – 20 сеансів.

Tags:

Leave a Reply