You are here: Home > Косметика > Рецепти масок

Рецепти масок

1.     Маска з молодої кропиви. Кропива містить дуже багато вітаміну А.
Вимите листя подрібнюють   на   м’ясорубці.   Одержаним   соком   змочують серветку з марлі або чисту полотшшку і накладають на обличчя. Ця маска корисна для будь-якої шкіри.

2.     Огіркова маска. Свіжу шкірочку огірків кладуть на обличчя, а зверху закривають марлею. Через 20—25 хвилин маску знімають, а ще через 5 хви­лин обличчя обережно витирають вологим тампоном і змазують живильним кремом. Маска добре живить, освіжає і вибілює шкіру.

3.     Плодово-ягідна маска. Сік свіжих ягід чи овочів (полуниць, суниць, малини, помідорів)   змішують з невеликою кількістю борошна.  Кашку на 20—ЗО хвилин накладають на обличчя. Така маска корисна для будь-якої шкіри: вона зміцнює й очищає її, а також поліпшує колір обличчя.

Ще один спосіб: ягоди або овочі подрібнюють (розминають ложкою або натирають на тертушці) і накладають на шкіру.

Можна також робити компреси із соку ягід і овочів, змочуючи в ньому вату або шматочки бинта. Консервовані соки для цієї мети не придатні.

4.     Маска з моркви. Натирають дві-три морквини (світлі, щоб не пофар­бували обличчя), додають кілька крапель лимонного   соку,   один   жовток, і кілька крапель маслинової олії. Через 20—25 хвилин маску обережно зні­мають ватним тампоном, змоченим у гарячій воді. Ця маска вітамінізує суху
та зморшкувату шкіру. Для жирної шкіри жовток додавати не слід.

5.     Маска з молодої картоплі. Натерту на тертушці картоплину накла­дають на обличчя. Маска тонізує будь-яку шкіру.

6.     Маска з трав. Така маска дуже добре впливає на жирну шкіру і є протизапальним засобом. Звіробій  (100 г), дубову кору   (200 г)  та нагідки(100 г)   запарюють, і  змочену в  рідині  серветку прикладають до  обличчя па 30—50 хвилин.

7.     Маска з ромашки. З столові ложки ромашки (можна додати 1 столо­ву ложку деревію) заварюють 1 склянкою окропу. Коли ромашка розпариться, її накладають на обличчя. Охолодженим відваром добре вмиватися. Витирати лице після цього не слід. Маска дуже корисна для в’ялої шкіри.

Leave a Reply