You are here: Home > Косметика > Догляд за шкірою рук

Догляд за шкірою рук

Завжди можна знайти час і можливості для догляду за собою. Аби тільки бажання було.При всій нашій зайнятості немало часу ми проводимо біля телевізора. Сидячи біля голубого екрана, можна очистити шкіру обличчя, шиї та рук.

Для цього придатні лосьйон, туалетна вода, рослинна олія, рідкий крем, який треба наносити вологим тампоном. Якщо шкіра жирна, краще скористатись спиртовими розчинами (борний, камфорний, саліциловий) чи лосьйонами.

Стомленим і загрубілим рукам допоможе тепла миль­но-содова ванна. Поставте на коліна мисочку з розчином і потримайте в ній руки 15 хв. Не витираючи, ретельно  і сильно помасажуйте руки з кремом, починаючи з кінчиків пальців до ліктів 10 – 15 хв.

Ще до того, як ви почнете займатись руками, підв’яжіть нижню частину обличчя пов’язкою, еластичною панчохою чи бинтом, щоб не було подвійного підборіддя.Закін­чивши масаж рук, зніміть пов’язку, нанесіть глибокими тиснучими рухами крем на обличчя, під підборіддя; вздовж нижньої щелепи поплескуйте вологим рушником протягом 3-5 хв.

Для цього середню частину невеликого махрового рушника змочіть у холодній воді чи в насиченому охолодженому розчині солі (краще морської), чи охолодженому настої трав (ромашка, листя кульбаби, квітки липи). Рушник тримайте за кінці і ривками його розтягуйте.

Можна поставити біля себе дві каструлі з гарячою і холодною водою й робити контрастні гарячо-холодні компреси.

На завершення зробіть масаж голови, обличчя, рук. Роблять масаж двома руками ритмічними коловими рухами, починаючи від вершечка голови по тім’ю до скронь (шкіра при цьому зміщується). Звідси по бокових поверхнях голови рухаються знову до вершечка, потім до потилиці, шиї й за вуха.

Тут масажуючі рухи закінчуються погладжуванням зверху вниз спочатку лівої половини шиї правою рукою, потім правої половини шиї лівою рукою. По бокових поверхнях шиї переходять до плечових суглобів.

Руки масажують обхоплюючими погладжуваннями, по­чинаючи від кінчиків пальців до плечових суглобів. Активно розминають коловими рухами суглоби пальців, променево-зап’ястні, ліктьові та плечові суглоби (правою рукою — ліві суглоби, і навпаки).

Tags:

Leave a Reply