You are here: Home > Косметика > Догляд за нормальною шкірою

Догляд за нормальною шкірою

Очищення шкіри полягає у виконанні певних процедур вранці й перед сном. Вранці нормальну шкіру рекомен­дується вмити прохолодною водою чи протерти кубиком льоду, що робить її стійкішою до різних зовнішніх подразників.

Для очищення нормальної шкіри можна іноді (1 -2 рази на тиждень) користуватися туалетним милом. Кращими є «Дитяче», «Косметичне», «Ланолінове».

Зви­чайно у воді, яка містить багато солей, мило милиться незадовільно. Як уже відомо, жорстку воду можна пом’якшити додаванням невеликої кількості бури чи питної соди. Добре вмиватися перевареною водою.

У тих випадках, коли не вдається усунути жорсткість води, рекомендується після вмивання ще вологу шкіру змастити тонким шаром пом’якшуючого крему. Важливо підкрес­лити, що для нормальної шкіри найпридатніший крем слід підбирати самостійно. Так, деякі жінки можуть користуватись кремами і лосьйонами, які застосовують звичайно для жирної шкіри, а інші — засобами догляду за сухою шкірою. Надлишки вологи видаляють м’яким рушником. Потім шкіру обличчя (крім шкіри навколо очей) злегка припудрюють. Поєднання крему і пудри створює плівку, яка захищає шкіру від шкідливого впливу факторів навколишнього середовища.

Догляд за шкірою перед сном має не менш важливе значення для гігієни обличчя. Для цього можна користу­ватись туалетними водами (лосьйонами) чи рідкими кремами.

Слід зазначити, що кожна жінка має свій рецепт, як зберегти обличчя гладеньким, а шкіру — еластичною. Так, відома кінозірка Софі Лорен вважає, що для шкіри обличчя корисна вода, тому щодня випиває 7 чашок води. Час від часу вона робить таку процедуру: занурює обличчя у крижану воду з кубиками льоду, що плавають у ній. У ванну додає пучку сухого листя м’яти, щоб шкіра була м’якою і гладенькою.

Tags:

Leave a Reply