You are here: Home > Косметика > Догляд за нігтями

Догляд за нігтями

Часто жінки скаржаться на те, що нігті стали ламкими. Причиною цього є надто часте і тривале зіткнення рук з мильною водою або лугами.

У цих випадках слід на деякий час припинити прання у воді з лугами або після прання обов’язково розтирати руки й нігті сумішшю 10—15 г столо­вого оцту, 20 г гліцерину, 40 г горілки. На ніч рекомендується змащу­вати пігті жирним кремом, салом, олією. Добре зміцнює нігті лосьйон «Кристалл».

Дбаючи про красу рук, треба старанно доглядати за нігтями. Вони ма­ють бути не дуже короткими, заокругленої форми.

Щоб зробити нігті гладенькими й блискучими, деякі жінки натирають їх лимоном або оцтом. Це шкідливо для нігтів: вони робляться сухими й ламкими.

Підпилюйте нігті в одному напрямку — тоді вони не будуть розщеплю­ватись. Лак теж накладайте в одному напрямку довгими, рівномірними мазками.

Якщо нігті довгі, не покривайте лаком лунку. Широкі нігті будуть ви­глядати витонченіше, якщо покласти лак вузькою смужкою.

Не покривайте нігті лаком на сопці, на протязі, біля гарячої батареї або печі: лак візьметься пузирями.

Щоб манікюр довше тримався, зануріть нігті, вкривши їх лаком, у хо­лодну воду.

Шкіра ніг, як і шкіра обличчя також потребує догляду. Необхідно після миття знімати ороговілий шар пемзою, змащувати підошви жирним кремом, адже часто шкіра па ногах буває сухою.

Tags:

Leave a Reply