You are here: Home > Косметика > Технологія вирощування часнику

Догляд за молочними залозами

Догляд за молочними залозами має на меті зберегти пружність шкіри, її колір і форму грудей.

Догляд за шкірою молочних залоз слід здійснювати так само ретельно і за тими ж принципами, що й догляд за шкірою тіла.

Нормальна шкіра передньої поверхні залози у жінок звичайно біліша, ніж інші ділянки шкіри. Але якщо жінки, піддаючи шкіру палючій дії сонячних променів, не застосовують сонцезахисних засобів, у них може утворитись зовсім негарна пігментація.

Форма молочних залоз змінюється з кожною вагітністю, з віком, коли починається звичайне відкладання жиру. Щоб уникнути цього, перш за все рекомендуються регулярні заняття фізкультурою і спортом.

Особливого значення набувають рухи, розраховані на зміцнення грудних м’язів, а також режим харчування, що пере­шкоджає ожирінню.

Щоб зберегти форму молочних залоз, необхідно своє­часно почати носити бюстгальтер, який повинен відпо­відати розміру грудей, не повинен бути тісним, тобто не стискати молочну залозу, а лише підтримувати її, не спричиняючи застійних явищ, що може призвести до захворювання. Бретельки бюстгальтера, не повинні вріза­тись у шкіру, залишаючи глибокі сліди.

У повних жінок нерідко утворюються попрілості під молочними залозами і між ними. При відсутності раціонального догляду і лікування попрілість може ускладнитись грибковою інфек­цією і навіть перетворитись у хронічну мокру екзему.

Дуже збільшені, відвислі молочні залози в деяких випадках підлягають хірургічному лікуванню.

Догляд за молочними залозами потребує застосування пом’якшуючих кремів і тонізуючих засобів для обтирання шкіри: туалетний оцет, розчини, що містять галуни, відвари трав (ромашка, м’ята, хвощ польовий, шавлія та ін.).

Креми вживають залежно від стану шкіри (жирна чи суха) і наносять їх легкими ковзними рухами. Треба обережно ставитись до масажу, особливо самомасажу молочних залоз, оскільки будь-яка травма молочної залози зовсім небажана.

З профілактичною метою повним жінкам слід застосо­вувати густе припудрювання жирною кислою пудрою, яка, полегшуючи ковзання, одночасно діє протизапально.

Особливу увагу звертають на крій і пошиття білизни і бюстгальтерів. Від тривалого тертя при відсутності догляду і лікування запалення шкіри, що почалось, може перейти у хронічну екзему.

Великого значення набуває правильний догляд за молочними залозами під час вагітності. Найпростішим і одночасно найефективнішим заходом є обмивання залоз вранці та ввечері водою з милом (дитячим), повітряні ванни щодня чи через день по 15-20 хв, носіння спеціального бюстгальтера, що відповідає розміру молоч­них залоз у кожний даний період часу.

Бюстгальтери бажано міняти через день, перед одяган­ням рекомендується пропрасувати їх з внутрішнього боку гарячою праскою.

Tags:

Leave a Reply