You are here: Home > Корисні поради > Як прикрасити будинок зовні

Як прикрасити будинок зовні

Кожному господареві треба також подбати про те, щоб жилий будинок був не тільки зручним та затишним, але й мав привабливий та чепурний вигляд зовні.

Слід мати на увазі, що в типовому проекті вже закладено основні передумови того, щоб жилий будинок мав гарний зовнішній вигляд. Але, поряд з цим, багато залежить і від господаря, який здійснює будівництво.

Він може своїми силами прикрасити будинок, надати йому такого вигляду, який відрізнятиме його будинок від інших будинків, споруджених за тим самим проектом, що дасть можли­вість уникнути одноманітності в забудові вулиці та села.

Мова йде про застосування таких простих і дешевих засобів декоративного оздоблення будинку як різнокольорова мазка стін чи окремих деталей, застосування настінного розпису та ство­рення штучної орнаментальної фактури на стінах.

Особливе значення ці прийоми мають для будинків, стіни яких побудовані з глини (глинобитні,   глинолитні,   саманні, валькові, а також каркасні із заповненням глиною).

Велике поширення в се­лах республіки таких будинків створює передумови для застосуван­ня згаданих вище прийомів декоративно-художнього оздоблення їх.

Для того, щоб жилий будинок був гарним, не потрібно засто­совувати багато різноманітних засобів оздоблення та прикраша­ти багато деталей, бо від цього він не стане кращим. В оздобленні будинку треба керуватись почуттям міри.

Tags:

Leave a Reply