You are here: Home > Косметика > Технологія вирощування часнику

Як підібрати подарунок

Одержати хороший подарунок завжди приємно, та не менш приєм­но і дарувати. Зовсім необов’язково дарувати дорогі речі. Подарунок перш за все має бути доречним і підібраним згідно зі смаком й уподобанням того, для кого він призначений.

Сестрі або матері, мабуть, приємно буде одержати у подарунок ком­плект красивої білизни чи панчохи. Але малознайому дівчину такий пода­рунок може збентежити.

Є подарунки, бажані у будь-якому випадку. Насамперед це квіти. Дехто, правда, вважає, що, наприклад, юнакові-імениннику і взагалі чолові­кам не дарують квіти. Помилкове уявлення!

Про хороший смак свідчить і яскравий куманець, ювелірна прикраса, виріб з кераміки, скла, дерева та інші предмети народно-прикладного ми­стецтва. Невипадково у художніх салонах та відповідних відділах універ­магів завжди так багато покупців.

Новосельцям або молодожонам здебільшого дарують речі, які можуть стати в пригоді у господарстві. Але частенько трапляється так, що у ново­сельця, іменинника, ювіляра серед подарунків буває кілька однакових ваз або сервізів-близнят.

Тому непогано, коли гості заздалегідь домовляються про те, що кожен з них буде дарувати. Мабуть, господарям сімейного свята приємніше одержати від близьких, друзів та родичів якийсь колективний подарунок. В цьому випадку є змога купити справді потрібну й коштов­ну річ.

А чи не забули ви з речі, яку даруєте, зняти ярлик, де позначена ціна?

Часто па подарунку гравірують напис. Подумайте спочатку, чи не зі­псує він красивої речі.

Подарунок недбало загорнули в газету — це негарно і мимоволі свід­чить про неуважність гостя.

Даруючи квіти, слід звільнити їх від обгортки, в якій їх несли.

Є дарунки дорожчі за найкоштовніші речі. Дехто, відмовляючись від запрошення, якщо не придбав, як йому здається, гідного подарунка, не розуміє, що такою відмовою він лише підкреслює своє неуважне ставлення до друзів.

А втім будь-яка жартівлива дрібничка, іграшка, малюнок, неве­личка саморобка іноді красномовніше свідчить про увагу друга, ніж громіздка кришталева ваза або дорогі духи.

Tags:

Leave a Reply