You are here: Home > Корисні поради > Як фарбувати меблі

Як фарбувати меблі

Фарбування стільців, столів, табуреток слід починати з внутріш­нього боку, поставивши предмет «догори ногами», а потім поставити на ніжки і фарбувати зверху.

Дрібні предмети фарбують тримаючи за найнепомітніше місце. Ко­ли всі інші частини будуть пофарбовані, фарбують те місце, де знаходилась рука, попередньо зітерши відбитки пальців.

Щоб фарба, стікаючи, не бруднила підлогу, під ніжки меблів, які фарбуються, підкладайте кришки від консервних банок, а фарбу ставте на кружок з цупкого паперу, приліпивши його до дна посудини фарбою.

Якщо у вас після закінчення роботи залишилась фарба, покладіть на поверхню емалевої фарби кружок з цупкого паперу, олійну фарбу за­лийте оліфою, це запобігає утворенню товстої плівки, що з’являється на фарбі при тривалому її зберіганні.

Якщо кришка від банки, де зберігається фарба, загубилась, верх­ній край банки по всій окружності намажте фарбою і накрийте склом.

Якщо на не зовсім висохлій поверхні хто-небудь залишив відбитки пальців, а фарба після цього висохла, зафарбувати таке місце неможливо. Відбитки можна усунути таким чином: вказівний палець зволожте водою і тріть зіпсоване місце поверхні швидкими рухами назад і вперед. Вода запобігає прилипанню пальців до фарби, а поверхня вирівнюється.

Leave a Reply