You are here: Home > Корисні поради > Прибирання кімнати

Прибирання кімнати

Починаючи щоденне прибирання кімнати, відкрийте кватирку чи вікно. Постіль покладіть на стільці біля вікна. Якщо ліжко стоїть поблизу вікна, постіль можна на час провітрювання не застилати.

Підвіконня, прилади опалення, неполіровані меблі протирають вологою ганчіркою, а поліровані — м’якою сухою ганчіркою. М’які меблі чистять щіткою, скатерті і салфетки витрушують.

Під­логу підмітають, дерев’яну підлогу після цього протирають вологою ганчіркою, а покриту лінолеумом — щіткою, обмотаною в старші трикотаж або сукнину.

Раз на тиждень провадять більш старанне прибирання. Підві­коння і батареї миють теплою водою з милом і насухо витирають. Не паркетну підлогу миють теплою водою, паркетну — протирають ганчіркою, злегка намоченою скипидаром або гасом, а потім нати­рають воском. Шибки вікон протирають м’яким папером.

Два-три рази на рік провадять генеральне прибирання. З бу­фета і шафи виймають речі, протирають стінки і полиці вологою, а потім сухою ганчіркою. Фарфорові і фаянсові речі миють теплою водою, одяг і білизну провітрюють. Витирають сухою ганчіркою книги. Вибивають і чистять килими, меблі, матраци, ковдри.

Пил з стелі і стін змітають щіткою, обмотаною чистою трикотаж­ною ганчіркою. Миють вікна, підвіконня, батареї.

Leave a Reply