You are here: Home > Корисні поради > Прання виробів з штучного шовку

Прання виробів з штучного шовку

Речі з штапельного полотна, віскозного та інших видів штучного шовку, а також з штучного шовку з бавовняною пряжею рекомен­дується прати в теплому мильному розчині з густою піною при температурі не більше 40 градусів, злегка віджимаючи руками. Після прання речі старанно промивають у теплій чистій воді і про­поліскують у холодній.

Воду для приготування мильного розчину і промивання ре­комендується пом’якшити нашатирним спиртом (1 столова ложка на 5 літрів води).

Після того, як з випраної речі стече вода, її загортають у чисту простиню або рушник для просушки. Злегка вологу річ пропра­совують не сильно нагрітим утюгом навиворіт, обережно натягуючи, щоб зменшити усадку.

Оскільки штапельне полотно, віскозні та інші штучні шовкові тканини в мокрому вигляді не міцні і легко рвуться, речі з цих тканин не можна під час прання терти щіткою, натирати окремі частини матерії милом, викручувати і кип’ятити, а також прасу­вати сильно нагрітим утюгом.

Після того, як вироби випрані, висушені і випрасовані, вони набувають попереднього вигляду і міцність тканини відновлюється.

Tags:

Leave a Reply