You are here: Home > Корисні поради > Не поспішайте лаштувати валізу

Не поспішайте лаштувати валізу

Складіть список речей, які вирішили взяти.

Поклавши сорочки — викресліть відповідний рядок і т. д. Коли спи­сок перетвориться на смугастий аркуш паперу, можете бути певні — нічого не забули.

Беріть з собою тільки конче необхідні речі.

Ліки та духи під час перевезення у валізі не розіллються, якщо пробки флаконів облити розплавленим парафіном.

Завчасно продумайте, який саме одяг слід взяти з собою. Для того щоб бути одягненим красиво й елегантно, не обов’язково мати багато костю­мів, суконь тощо. На час літньої відпустки для жінки доречною буде сукня з льону, бавовни, штапелю, синтетичних тканин, шовку. Вечори влітку бу­вають прохолодними, тому не завадить взяти з собою також шерстяний костюм.

Візьміть з собою брюки, які можна носити з блузою. Привабливий літній ансамбль створять також строката блуза сорочкового покрою та спід­ниця з такого ж матеріалу.

Ввечері, коли вам захочеться піти до кафе чи потанцювати, у при­годі стане нарядна блуза або легка сукня із синтетичної тканини.

Молодій жінці ми б радили старанно продумати, як узгодити між собою окремі елементи одягу. Йдеться знову-таки про спідниці й блузи. Кілька спідниць у поєднанні з різними блузами дадуть змогу створювати різні ансамблі. Не завадить взяти з собою квітчастий відкритий сарафан, а також хусточку з такої ж тканини.

Що взяти в дорогу жінці середнього віку? її валіза має бути міст­кішою. До неї можна покласти просту сукню без рукавів, костюм, спідницю, кілька блуз та шовкову сукню для урочистих випадків.

Слід взяти з собою легке літнє пальто або плащ, а також в’язану кофточку, яка б гармоніювала з іншими предметами одягу. Не обійтися і без сукні-халата.

Найкращим взуттям для прогулянок у гори і туристських походів є спортивні кеди, для пляжу — зручні пантолети. Сподіваємось, що у вашій валізі вистачить місця і для нарядних черевиків.

Одяг для пляжу потребує не меншої уваги, ніж вечірня нарядна сукня. Він має бути зручним, добре припасованим, швидко випаровувати вологу.

Якщо ви захоплюєтесь спортом, візьміть із собою кілька речей спортивного призначення.

Leave a Reply