You are here: Home > Корисні поради > Найкраще відпочивати в умовах звичного клімату

Найкраще відпочивати в умовах звичного клімату

…«Морська хвороба» майже подолана. В’ється дорога дальня. До речі, чи далеко ви їдете?

Про всяк випадок запам’ятайте, що відпочивати найкраще в умовах звичного клімату. Чимало хворих абсолютно безпідставно переконані, що підлікувати серце можна, наприклад, тільки у Кисловодську, а позбавитися ревматиччих болів — тільки у Мацесті.

Цими людьми керує не стільки праг­нення поїхати саме в ці місця (іноді для хворої людини, яка потребує сана­торного лікування, далека подорож буває навіть небезпечною), скільки відсутність точної інформації.Тим часом відпочити і пройти необхідний курс лікування можна у санаторії або ж будинку відпочинку, що знахо­диться зовсім близько від рідної домівки. Кияни, наприклад, можуть про­їхати до санаторіїв і будинків відпочинку, розташованих у Пущі-Водиці, Ворзелі,.

Важко уявити собі землю, яку б природа обдарувала так щедро, як нашу, українську. Крим, курортна зона Одеси, Азовське море з його цілю­щим степовим повітрям, неповторні зелені Карпати, блакитні стрічки Дні­пра, Десни, Дністра, Дунаю та Бугу, скелясті райони Тернопільщини і Житомирщини, чудові діброви Вінниччини, шумовиті поліські гаї, дзер­кальні озера Волині — є свої принади в кожному куточку рідної землі. Кожен може обрати собі щось до смаку.

Leave a Reply