You are here: Home > Косметика > Технологія вирощування часнику

Корисні поради рибалкам. Осінь

У вересні і раніше, охоче йде на червоного черв’яка лящ, але напри­кінці місяця він краще клює на мотиля.

Для того щоб не втрачати щоразу гачки, коли вони зачіплюються за щось під водою, зробіть на кінці весла зарубку, загладьте шорсткість і, вклавшії волосінь у зарубку, обережно опустіть весло у воду до того міс­ця, де зачепився гачок. Потім, відводячи весло у бік, ви зможете витягти гачок з наживкою.

Найкраща волосінь капронова, так звана «жилкова», завтовшки від 0,1 до 0,2 мм. Хороша і саморобна волосінь, скручена з кінського волосу.

Загальновідомо, що ловля риби успішніша тоді, коли вудлище осна­щене тонкою жилкою. Але така снасть не витримує великої риби. Отож, ра­димо вам зробити товсту жилку непомітною. Анілінову фарбу для звичайної шерсті разведіть у склянці води, додайте 1—2 г столової солі і доведіть до кипіння. Потім охолодіть воду до 50—60°, покладіть в неї жилку і дайте їй добре увібрати фарбу. Колір для жилки можете обирати який завгодно.

Для того щоб змінити колір білої волосіні на світло-коричневий, скористайтеся марганцевокислим калієм. Після фарбування волосінь треба просушити і потім промити холодною водою.

Білу жилку неважко пофарбувати під колір води, зануривши її в слабо розведену водою зеленку, а потім промивши у мильній воді. Для фарбування в зелений колір волосінь занурюють у розчин гліцерину (10 крапель), анісо­вих крапель (20) у воді (0,5 л).

Вузли на капроновій волосіні не розв’яжуться, якщо їх покрити клеєм БФ-2.

Якщо погода нестійка — доброго лову не буде.

Теплий південний та м’який західний вітер сприяють успіху риболова. Північний та східний — утруднюють лов.

Лаштуючії вудлище, майте на увазі, що такі породи дерев, як ялі­вець, черемха та ліщина — иайпрндатніші для цього. Можна вирізати вудли­ще з горобини або прямої молодої берізки, а от вільха чи сосна — матеріал непридатний. Найкращий час для заготівлі вудлищ — пізня осінь.

Початкуючому рибалці краще користуватися гачками № 4—7.

Найкращі поплавці — з пінопласту: вони легші за корок і не намо­кають. Низ поплавця пофарбуйте сіро-блакитною масляною фарбою, верх — яскравою, наприклад жовтою.

Прн ловлі па донку добре зарекомендували себе саморобні дзвіноч­ки, виготовлені з гільзи патрона мисливської рушниці. Для цього обрізають половину патрона і всередині на тонкій дротинці підвішують припай з свин­цю або олова.

Капронова волосінь при намоканні трохи довшає, а при висиханні вкорочується. Тому наприкінці ловлі риби спінінгом останній кидок реко­мендується зробити на суші з тим, щоб дати волосіні трохи обвітритися.

Міцно намотана на котушки мокра волосінь під час висихання може зрізати розпірки щічок, і котушка зіпсується.

Краще не шукайте нового броду. Знайомий брід завжди швидше і надійніше виведе до мети.

Як закидаєте вудочку у воду, ніколи не кажіть отих нерозумних слів: «Ловися, рибко, велика й маленька». Не треба ловити маленької. З неї згодом виросте велика — і ви її неодмінно вловите.

Tags:

Leave a Reply