You are here: Home > Корисні поради > Кому пощастило більше

Кому пощастило більше

На вахті року осінь. Підніжжя дерев укрив килим жовтого листя. Дедалі більш відчутний холодний подих півночі.

Вранці, як тільки підніметься сонце, тягнуться над землею білі нитки павутиння — «бабине літо». Чудовий художник — природа щедрою рукою розкидала скрізь багатства своїх барв. Ясніють клени, у бронзу вдяглись дуби.

Звабна в таку пору Україна, під ясним сонцем золотої осені, в стро­катому одязі своїх садів, у туманах, що клубочаться над Дніпром.

Прийшла знма-красуня! У неї свої принади. Казково причепури­лася в білосніжне вбрання ялинка. Кущі — як зачаровані, навіть не сколих­нуться під розкішними гірляндами кришталево-білого пухнастого снігу. Намети срібляться у сонячних відблисках.

Так і хочеться пірнути у них! Лише попід кронами гіллястих дерев залишилися не засніжені цяточки, зеленіє мох, мерехкотять веселики пороші.

Бадьорить чисте морозне повітря. В таку пору ми з радістю скажемо: здрастуй, добрий гість — зима!

На жаль, ще багато людей вважають, що відпустка восени або взим­ку — це велика невдача, що треба робити все можливе, аби відпочити десь у травні — липні, у крайньому разі в серпні.

І вони роблять все можливе і навіть неможливе, «дістають» перші-ліпші путівки, аби тільки встигнути. І, як правило, потім ремствують, що всюди натовп, що чогось не вистачає, що вони погано відпочили.

Коли таким людям пропонують відпочивати і лікуватись восени або взимку, вони ображено запитують: як же ми будемо загоряти? А проте відпочинок — це не лише пляж, ріка чи море.

Хіба осінні туристські походи, зимова лижна прогулянка чи ковзанка гірші за купання, не дають такого ж заряду енергії? Безумовно, дають, і навіть більший. І по­лювати восени та взимку теж дуже приємно і цікаво, і рибалити, і…

Отже, важко визначити, кому пощастило більше: тим, хто відпочивав квітучою весною або ж влітку, чи тим, чия відпустка випала на дні золотої осені чи матінки-зими.

Leave a Reply