You are here: Home > Корисні поради > Боротьба з вогкістю

Боротьба з вогкістю

Вогкість виникає, коли в кімнаті перуть і сушать білизну, довго кип’ятять воду або через будь-які інші причини. Нерідко волога просочує стіни, і вони відволожуються. Насамперед вогкість виникає на нижній частині зовнішніх стін, У холодних кутках, особливо коли вони заставлені меблями.

Щоб запобігти вогкості, треба уникати прання у жилому примі­щенні або під час прання довше тримати відкритими вікна чи ква­тирки.

Взимку треба посилено опалювати вогке приміщення і одночасно довго провітрювати його.

В жилих приміщеннях узимку рекомендується топити так, щоб підтримувати температуру 18—19 градусів; у передпокої темпе­ратура повинна бути не нижче 15 градусів.

Для південних районів України особливе значення має також захист жилих приміщень від перегрівання в літню спеку.

Щоб за­хистити стіни та вікна від надмірного нагрівання сонячним промін­ням, варто зробити з південного боку будинку піддашок, що висту­пає на 0,90—100 сантиметрів і підтримується стовпами. Із захід­ного боку від перегрівання приміщення добре захищають насад­ження густої зелені, що мають невисоку крону, або виткої зелені, яка прикриває стіни.

Термометр для вимірювання температури повітря у приміщенні треба вішати на внутрішній стіні на рівні росту дорослої людини (приблизно 1,5 метра від підлоги).

Tags:

Leave a Reply