You are here: Home > Консервування > Як приготувати копчену грудинку, корейку і рулет

Як приготувати копчену грудинку, корейку і рулет

Грудинка копчена має добрі смакові властивості, якщо її готують з свинячих туш нежирної вгодованості.

Грудинка повинна мати достатній прошарок м’ясної тканини і шар жиру в 2—3 сантиметри. Попереду прямокутні куски свинини натирають засолювальною сумішшю, як було зазначено для окостів, і витри­мують у розсолі 15 діб.

Після цього вимочують, зачищають по­верхню і коптять протягом 24 годин при температурі ЗО—40 гра­дусів. Після охолодження і підсушування в провітрюваному примі­щенні копчена грудинка готова для споживання.

Корейка копчена виготовляється з спинної або попере­кової частини свинячих туш після видалення хребців. Для одержання корейки копченої куски свинини засолюють, а потім коптять так само, як і грудинку.

Рулети можна приготувати із задніх або передніх окости з свинячих туш. Попереду окости засолюють, як було зазначено вище, після чого видаляють кістки, а м’якоть щільно згор­тають підшкірною частиною наверх і міцно перев’язують шпагатом. Завдяки цьому рулети набувають видовженої форми.

В такому вигляді їх коптять протягом доби, а потім прова­рюють на слабому вогні при температурі 80 градусів протягом  4 годин.

Всі види копчення з свинини повинні бути добре просолені, без забруднення або слідів слизу на поверхні. Виготовлене коп­чення повинно мати характерний запах копчення і приємний со­лонуватий шинковий смак.

Tags:

Leave a Reply