You are here: Home > Догляд за шкірою > Суха шкіра обличчя

Суха шкіра обличчя

Суха шкіра обличчя відзначається великою чутливістю, від навіть дуже слабких подразнень стан її погіршує­ться,  вона стає ще сухішою, починає лущитися, появляється відчуття деякої стягнутості і свербіння.

Така шкіра погано переносить умивання з милом. При сухій шкірі обличчя рекомендують уми­ватися теплуватою водою лише перед сном, а щодо мила, то уми­ватися з ним можна лише 2—3 рази на тиждень, причому слід ви­користовувати ніжне (дитяче або спермацетове) мило.

Дуже суха  шкіра звичайно не переносить ні мила, ні води, очищають її, змазуючи персиковою і мигдалевою олією, ланоліновим або бархатним кремом. При сухій шкірі не можна користуватися одеколонами й спиртами, оскільки вони обезжирюють та висушують шкіру і цим погіршують її стан.  Не слід також користуватися пудрою. При крайній потребі можна вживати жирну пудру.

Людям з сухою шкірою рекомендується приймати їжу, багатої на жири і вітаміни, а також фрукти і овочі. Особливо необхідний вітамін А, який міститься у риб’ячому жир і, вершковому маслі, молоці, яйцях, печінці, моркві.

Риб’ячий жир п’ють по столовій, ложці три рази на день протягом кількох місяців у холодну пору року. Дуже корисний концентрат вітаміну А у маслі, який при­ймають по 10крапель (під час їди, на хліб) три рази на день протя­гом 2—3 місяців.

Tags:

Leave a Reply