You are here: Home > Догляд за шкірою > Повітря — важливий фактор здоров’я

Повітря — важливий фактор здоров’я

Шкіра бере участь у диханні. Наш одяг трохи затримує вільний обмін газів між шкірою і повітрям. Необхідно усувати цю затримку і сприяти нормальному диханню шкіри.

Цього можна досягти шляхом регулярного ого лення тіла і «обмивання» його свіжим чистим повітрям. Безпосе­редній вплив повітря на шкіру поліпшує дихання, кровообіг, живлення шкіри і посилює обмін речовин. Це зміцнює шкіру і надає їй здорового і більш свіжого вигляду.

Повітряні ванни. Приймати повітряні ванни необхідно почи­нати в теплу пору року з тим, щоб устигнути звикнути до них і продовжувати приймати їх і після настання холодного сезону.

Повітряні ванни можна приймати як на відкритому повітрі, так і в приміщенні з відкритим вікном. Спочатку ванни приймають 5—10 хвилин, а потім тривалість їх поступово можна доводити до однієї і навіть багатьох годин.

У холодному повітрі ці процедури не можуть довго тривати — звичайно кілька хвилин, залежно від самопочуття людини. Під час приймання повітряних ванн бажано робити легкі рухи, наприклад фізичну зарядку. Здорові люди звичайно добре переносять повітряні ванни і після них почувають приплив бадьорості.

Повітряні ванни як у теплу пору року, так і особливо в холодні місяці сприяють звиканню організму до коливання температури повітря, зміцнюють і загартовують його здоров’я.

Для людини це має велике значення в боротьбі проти захворювання простудними хворобами.

Регулярне користування повітряними ваннами, особливо в по­єднанні з спортивними вправами на свіжому повітрі, зміцнює здо­ров’я людей і сприятливо позначається на стані шкіри.

Tags:

Leave a Reply