You are here: Home > Догляд за шкірою > Гігієна шкіри обличчя

Гігієна шкіри обличчя

Шкіра обличчя протягом усього життя людини постійно пере­буває під впливом різних, в тому числі і несприятливих для здо­ров’я,   умов   природи.   Тому  обличчя  потребує  повсякденного   і старанного догляду.

Однак догляд за обличчям полягає не тільки в триманні шкіри його в чистоті. Як уже зазначено вище, шкіра відіграє велику роль у зносинах між людьми і в сприйнятті ними естетичних   відчуттів.

Зовнішня   привабливість  людей   залежить у значній мірі від здорового стану шкіри, її природної краси і, особливо,  від стану шкіри обличчя та волосся.  Тому зрозуміле природне прагнення людей тримати шкіру обличчя в чистоті  і піклуватися про її красоту.Особливу увагу приділяють стану свого обличчя молоді жінки, що прагнуть мати бездоганну в косметичному відношенні шкіру.

Властивості нормальної шкіри і старіння. Нормальна шкіра має красивий природний колір, вона ніжна, бархатиста, в міру волога, еластична, свіжа.

При ослабленні організму від різних хвороб, під впливом внутрішніх і зовнішніх умов, в міру старіння шкіра змінюється і втра чає свій здоровий вигляд. Вона стає блідою, сухою, потоншується, стає кволою, вкривається зморшками.

Старечі зміни в шкірі стають помітними переважно до 50 років, а в 60 років вони вже добре виявляються. В цьому віці шкіра має блідий з сіруватим відтінком колір, буває сухою і шорсткою, по­кривається зморшками і стає кволою, на ній появляються дрібні жовті плями, вона помітно лущиться дрібними лусочками.

У дея­ких людей, залежно від загального стану їх здоров’я, а також від умов праці і побуту, шкіра старіє раніше і тоді говорять про перед­часні старечі зміни шкіри.

Tags:

Leave a Reply